image image image image image image image image image image
Od dnia 12.06.2014 został wprowadzony nowy numer telefonu do siedziby Powiatowego Zarządu Dróg w Grójcu.
W związku z powyższym obowiązujący telefon na sekretariat PZD to 48 661-02-62,
bezpośredni numer telefonu do Działu Technicznego to 48 664-64-66,
Tel. fax.: 48 664-64-65.

Szczegółowe informacje w zakładce kontakt.
Za utrudnienia przepraszamy.
 
Siedziba Powiatowego Zarządu Dróg w Grójcu wspólnie z GDDKiA Rejon Grójec.

Budynek administracyjno - socjalny na bazie  Powiatowego Zarządu Dróg w Odrzywołku.
Droga powiatowa 1650W Drwalew - Pieczyska, zadanie realizowane w 2013 roku w ramach dotacji ze środków związanych z wyłączeniem z produkcji gruntów rolnych oraz Starostwa Powiatowego w Grójcu i UG w Chynowie.
Droga powiatowa 1615 W Kozietuły - Goszczyn, odcinek 6518,00 mb. Inwestycja wykonana w 2013 roku ze środków Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych – ETAP II Bezpieczeństwo – Dostępność – Rozwój oraz Starostwa Powiatowego w Grójcu, UGiM w Mogielnicy i UG w Goszczynie.
Droga powiatowa 1693W Granica województwa - Rosocha - droga woj. 707 inwestycja wykonana w 2012 roku przy współudziale Urzędu Marszałkowskiego oraz Urzędu Gminy i Miasta w Nowym Mieście.
Droga powiatowa Nr 1647W Głuchów - Grójec - Kępina /odc. ul. Niepodległości w Grójcu/ inwestycja wspólna z UGiM Grójec.

Rębak Skorpion 160SD podczas pracy.
Remont drogi powiatowej Nr1610W Sadków - Lewiczyn przy pomocy remontera drogowego Madpatcher 4,5W.
Zimowe utrzymanie obiektów mostowych, na zdjęciu most w miejscowości Tomczyce na rzece Pilica.

Utrudnienia po wczorajszych ulewach.

Po ulewach, które przeszły w dniu wczorajszym przez powiat grójecki  wystąpiło wiele podtopień gospodarstw, odcinków dróg oraz uszkodzeń przepustów. PZD Grójec zbiera wszelkie informacje dotyczące podtopień majątku powiatu. Pierwszą interwencją jest przebudowa przepustu w Uleńcu gm. Grójec. Przepust poprzez podmycie wzbierających wód zarwał się i częściowo zawalił droga powiatowa 1604W Szczęsna - Rożce na odcinku Bikówek - Uleniec jest całkowicie zamknięta dla ruchu. Przepust, w dniu dzisiejszym jest już rozebrany, aktualnie wykonawca spuszczana wodę uniemożliwiającą inne prace. Objazd poprowadzony jest przez msc. Dębie. Prace wykonuje firma PRiD Grójec. W najbliższych dniach - po zakończeniu prac w Uleńcu, zostanie przebudowany przepust w msc. Kruszew gm. Pniewy który także został uszkodzony przez wczorajsze ulewy. Jeśli na Państwa terenie w ciągach dróg powiatowych występują podobne zdarzenia prosimy o kontakt telefoniczny 48-664-64-66; 48-661-10-15 lub pocztą elektroniczną: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.